Menü

Hizmet Sözleşmesi

1. Taraflar

1.1: Bu sözlesme hizmetler bölümünde belirtilen hizmetleri (Hizmetler olarak anılacaktır) saglayan MinecraftAFKBot Hizmetleri ile Yeni müsteri kaydı bölümünde belirtilen detayları ile belirtilen kisi/kurum (Müsteri olarak anılacaktır) arasında MinecraftAFKBot’a ait olan internet adresinde faaliyet gösteren internet sitesinin (Site olarak anılacaktır) kullanımı ve bu site üzerinden satın alınacak ve bu muhasebe ve faturalandırma MinecraftAFKBot Hizmetleri aşagıda belirtilen madde ve koşullar ile imza altına alınmış sayılacaktır.

1.2: Taraflar is bu sözlesmede yazılı bilgilerin dogrulugunu beyan, kabul ve taahhüt etme zorundadırlar.

2. Konusu

2.1: İs bu sözlesme müsteri tarafından site üzerindeki islemlerinde, siparislerinde, gönderdigi Mesajlarında kayıt isleminde vermis oldugu bilgiler dogrultusunda yapmaya ve yapmamaya izni olan bölümleri, siparislerinde tercihleri uyarınca alacagı hizmetler karsılıgında MinecraftAFKBot'a ödeyecegi ücretleri düzenleyecektir. Bu hizmet ve islem açıklamaları asagıdaki gibidir.

2.2: Üyelik bilgileri müsteri tarafından üye olunma sırasında girilen bilgilerdir. Bu bilgiler yapılan islemlerde baz alınacagından müsteri ve üyenin bu bilgileri hatasız eksiksiz ve dogru girdigi varsayılmaktadır.

3. Sorumluluklar

3.1: MinecraftAFKBot Hizmetleri, müsterinin talebi üzerine siparis olarak ilettigi hizmetleri saglayacaktır. Siparisin kabulü mesajı ile MinecraftAFKBot ilgili ücreti tahsil ettigini kabul edip söz konusu sipariste belirtilen hizmeti verecegini taahhüt edecektir.

3.2: Ödeme şekli, KDV farkları siparis sırasında çıkartılacak toplam miktar ile belirtilerek müsterinin aylık veya yıllık ödeme tercihlerine göre ödemesi gereken ücretler MinecraftAFKBot tarafından bildirilecektir. Ürünün yada ürünlerin yer aldıgı satış sayfasının altında KDV Dahil ibaresi var ise, sistem KDV’yi hesaplamadan siparişi tamamlayacaktır.

3.3: Siparis kabulü ve islemlerin onaylanmasından sonra MinecraftAFKBo, müsteri siparisi detayında bulunan hizmete iliskin kontrol panel, ftp, SQL ve e-mail kullanıcı adları ve sifrelerini müsteriye iletecek ve hizmet baslamıs olacaktır. İlgili hesapların ve şifrelerin sorumluluğu müsterinin sorumlulugunda olup bu konulardan dogabilecek zarar ve ziyandan müsteri sorumlu olacaktır.

3.4: Müsteri, aldıgı hizmet dâhilinde MinecraftAFKBot tarafından aldıgı beyan ve uyarılara uyacagını taahhüt eder. Müsteri, hosting hesabından faydalanırken MinecraftAFKBot tarafından yayınlanan her türlü ihtar ya da bildirime uymayı beyan, kabul ve taahhüt eder. Müsteri, almıs oldugu bulundurma hizmetinde kendisine ücretsiz ve sınırsız olarak verilen hizmetleri yine ücretli ya da ücretsiz ve/veya sınırlı ya da sınırsız olarak üçüncü kisilere dagıtamaz, satamaz.

3.5: Müsteri, hizmet süresince firma adını kötüleyici, lekeleyici ve/veya aşşağılayıcı bir davranışta veya firma yetkililerine yönelik hakaret içerikli mesaj/ses iletilir ise MinecraftAFKBot hizmetini sonlandırma hakkını saklı tutar.

3.6: Müsteri, hizmeti dâhilinde barındırdıgı tüm dosya, doküman ve programlardan, web sitesi ve mail hizmetleri ile kullanacagı ve faydalanacagı tüm islemlerden kendisi sorumlu oldugunu, söz konusu veri, bilgi ve beyanların yasalara aykırılıgından dogabilecek tüm hukuki ve cezai sorumlulugu kendisi karsılamayı kabul ve taahhüt eder. İs bu konuda dogabilecek sorunlardan MinecraftAFKBot'a herhangi bir kusur iletilemez. MinecraftAFKBot, sayfaları gönderilmeden önce gözden geçirmez, dogrulamaz, ciro etmez veya kullanıcı tarafından yapılmıs sayfalar için herhangi bir sekilde bir sorumluluk almaz. MinecraftAFKBot, kullanıcı hesaplarını bu ana hatları ihlal ettigi için veya baska bir sebeple veya MinecraftAFKBot’in kendi veya kullanıcılarından herhangi birinin isine zararlı olduguna inandıgı için fesih edebilir. MinecraftAFKBot hukuka aykırılık teskil eden filleri ve eylemleri ögrendiginden itibaren müsteriye haber vermeden silmek hakkına sahiptir.

3.7: MinecraftAFKBot yazılımsal veya donanımsal arızalardan kaynaklanan veri kayıplarından ve/veya sunucu erişiminin engellenmesi sebebiyle oluşan doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zarardan sorumlu tutulamaz. Veri güvenliği ve yedekliliği tamamen müşteriye aittir.

3.8: Müsteri, firmayı karalama, olumsuz elestirme, internet ortamında ya da baska platformda bu tarz kampanyalar düzenlenmesi takdirde hesap sorgusuz ve sualsiz sunuculardan silinerek, firmamız hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir.

3.9: Müsteri, aldigi hizmetin faturasini adresine istedigi zaman kargo ucretini kendisi odemekle yukumludur, eger kargo ucretini odemeyip kargoyu geri cevirir ise kargo ucreti musterinin panelinde fatura olarak yansitilir. Eger musteri yansitilan faturayi odememekte israr ederse fatura icerigindeki urun ve hizmetler fatura odenene kadar bloke edilir.

3.10: Müsteri, siparişini verdiği hizmetin ödemesini yaptıktan sonra en geç 48 saat içerisinde hizmetini teslim alacaktır. Eğer bu süre içerisinde hizmetini teslim alamaz ise, talep ederse ödemesini geri talep edebilecektir.

4. Süre

4.1: İs bu sözlesme siparis ve ödeme islemlerinin internet ortamından MinecraftAFKBot'a iletilmesi ile birlikte tarafların belirtilen hak ve yükümlülükleri baslar.

4.2: Sözlesme süresi müsterinin ilgili hizmet için siparis sırasında seçmis oldugu ödeme periyodu kadardır.

4.3: Taraflar sözlesmenin sona ermesinden 10 is günü öncesine kadar sözlesmenin süre sonunda sona erecegini ihtar etmemisler ise sözlesme aynı sart ve hükümler ile önceki sözlesme süresi kadar uzar. (ücret hususunda meydana gelen degisiklikler saklıdır.)

5. Ücret

5.1: İs bu sözlesmede belirtilen hizmetler karsılıgı olarak ödenecek ücret siparis islemi sırasında belirtilen miktar kadardır. Belirtilen ücretlere KDV dâhil degil ise sonradan dahil ederek hesaplanır ve müsteriye gösterilerek tahsilat gerçeklesir.

5.2: MinecraftAFKBot önceden haber vermeksizin fiyatlar ve tarifeler üzerinde ileriye dönük olarak degisiklik yapma hakkını saklı tutar. Müsteri is bu degisiklikler konusunda simdiden olusabilecek degisiklikleri kabul, beyan ve taahhüt eder.

5.3: Ücret eger döviz kuru cinsinden verilmis ise döviz kuru MinecraftAFKBot'un kendi insiyatifine bağlı olarak alınmış ortalama/yaklaşık kur değerleridir.

5.4: Ücret fatura kesim tarihinden itibaren 5. is günü sonuna kadar siparis islemi sırasında kredi kartı ile ödeme talimatı var ise kredi kartı hesabından, kredi kartı ile ödeme talimatı yok ise müsteri iletisim adresinde belirtilen banka hesap numaralarına veya MinecraftAFKBot elden ödemekle yükümlüdür.

5.5: Ödemenin gecikmesi durumunda MinecraftAFKBot kur farkı faturası kesme hakkını saklı tutar.

5.6: MinecraftAFKBot müsteri ödeme islemini tamamlayıncaya kadar ilgili hizmeti kapatma, açma hakkını saklı tutar.

6. Askıya Alınma

6.1: Ödeme konusunda problem yasanması, kredi kartı ile ödeme talimatı olan müsterilerde karsılık sorunları veya hüküm ve yükümlülükler ile ilgili maddelerden dolayı MinecraftAFKBot, müsteriye verilen hizmetlerin tümünü, e-mail, web, ftp hesaplarının tamamını durdurma hakkını saklı tutar.

6.1: Kullanım ile alakalı herhangi bir şekilde MinecraftAFKBot Hizmetleri'ne herhangi bir zarar verebilecek durumda hizmetin askıya alınma durumu MinecraftAFKBot'un insiyatifine bağlı olup yapılacak hiçbir işlemde sorumlu tutulamamaktadır.

7. Fesih

7.1: Müsteri is bu sözlesmenin herhangi bir maddesine aykırı davranarak sorumluluklarını ve taahhütlerini yerine getirmedigi takdirde yada is bu sözlesmenin ön yüzünde beyan ettigi bilgilerin dogru olmadıgının tespiti halinde,yukarıda belirtilen sözlesmeyi askıya alma halinin 3 saatten fazla devam etmesi halinde, MinecraftAFKBot hiç bir ihtar ve ihbara gerek kalmaksızın sözlesmeyi tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir. Bu sekilde gerçeklesecek fesih sonrasında müsteri; kalan süreye bakılmaksızın ödemis oldugu son sözlesme ücretini geri isteyemeyecegini, fesih tarihinde yürürlükte olan emsal sözlesme bedelinin 5 katı ticari cezai tazminat ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

7.2: Müsteri hiç bir gerekçe göstermeksizin sözlesme normal süre ile sona ermeden 10 gün önce yazılı olarak ihtar etmek sartı ile is bu sözlesmeyi süresi sonunda fesih etme hakkına sahiptir. Sözlesmenin sona erme süresinden önce müsteri tarafından fesih edilmesi halinde sözlesme sonuna kadar ödenecek olan ücretlerin 1/2 sini defaten ve pesin olarak ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

8. İletisim ve Bilgi Adresleri

8.1: Taraflar konusu sözlesmeden kaynaklanan her türlü tebligat için taraflar siparis adresinde belirtilen posta adreslerini yasal ikametgâh olarak kabul, beyan ve taahhüt etmislerdir.

8.2: Bu adreslere yapılan her türlü tebligat tarafların eline ulasmasa bile teblig edilmis kabul edilecektir. İs bu adreslere ait degisiklikler diger tarafa yazılı olarak bildirilmedikçe eski adresler geçerli olacaktır.

8.3: MinecraftAFKBot sözlesme süresi içinde müsteri'nin beyan ettigi elektronik posta adresine mesaj, bilgi, yazı, ihtar, ödeme bildirimi, hesap hareket çizelgesi,hesap ekstresi gönderebilir. Müsteri söz konusu elektronik iletilerin alınmadıgı yada kendisine ulasmadıgı iddiasında bulunamayacagı gibi, söz konusu iletilerin gönderildikleri tarihten 1 gün sonra yasal anlamda teblig etmis sayılacagını beyan, kabul ve taahhüt eder.

9. Ücretin Ödenmesinde Tereddüte Düsülmesi

9.1: Müsteri, aldıgı hizmetlere karsılık basvuru tarihini takip eden 7 gün içinde ödeme gerçeklestirmedigi takdirde temerrüde düsmüs sayılır. Bu durumda MinecraftAFKBot kur farkı faturası kesebilecegi gibi dilerse fatura tarihinden itibaren aylık %25 gecikme faizi talep edebilir. Müsteri bu gecikme faizi ve kur farkı faturasını ödemeyi beyan ve kabul eder.

9.2: Müsteri, is bu sözlesmeden dogan her tür alacak için MinecraftAFKBot’in dava yada icra takibi açması halinde de aylık %25 gecikme faizi, bakiye borç miktarının %50'si kadar cezai sart, %10'u Avukatlık Ücreti ve diger tüm yasal giderleri ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

9.3: Müsteri, is bu sözlesmeden dogan alacaklarının tahsili için yasal mercilere İhtiyati Haciz ve İhtiyati tedbir için basvurması halinde MinecraftAFKBot'in teminatsız İhtiyati Haciz ve İhtiyati Tedbir kararı almaya yetkili oldugunu ancak buna ragmen Mahkemelerce teminat istendiginde, Bankalardan alınacak teminat mektuplarından dogacak komisyon ve her türlü ücretin kendileri tarafından ödenecegini ve bu konulara hiçbir itirazda bulunmayacagını beyan, kabul ve taahhüt eder.

9.4: Alınan hizmete iliskin ödemenin, ödeme zamanında yapılmadıgı takdirde, MinecraftAFKBot'in bu hizmeti bilgi vermeksizin durdurma hakkında sahip oldugu gibi; son ödeme tarihinden 3 saat süre içinde ücretin ödenmedigi durumlarda hizmetin komple geri dönüsümsüz olarak silme hakkına da sahipligi mevcuttur. Bu uygulamaya tabi tutulmus müsteriler yedek ve hizmetin açımı gibi taleplerde bulunmamayı kabul ederler.

10. Geri İade Kosulları

10.1: MinecraftAFKBot'nın kabul gördügü geri iade isteklerinden, müsteri iade faturası kesemiyor ise KDV oranı kadar kesinti yapar ve banka havale/eft ücretini kestikten sonra kalan ücreti iade eder.

10.2: Musteri; sistem üzerine yüklediği kredi yada uzatmak maksadıyla yaptığı sonraki ay/yıl ödemelerini geri iade talep edemez.

10.3: MinecraftAFKBot iade taleplerindeki bütün haklarını gizli tutar.

10.4: Musteri; alan adı, sunucu, yazılım, lisans ve diğer hizmetlerde geri iade talep edemez.

10.5: Geri iade istegi yapıldıgı takdirde, MinecraftAFKBot bu istegi en erken 5 gün en geç 1 ay içerisinde gerçeklestirme hakkını, sirketin o anki kararına baglı olarak saklı tutar.

10.6: Kampanyalı hiçbir üründe kesinlikle geri iade yapılmamaktadır.

10.7: Yapılan kampanyalar sonucunda firmamız kampanyayı durdurma, degistirme, fiyat degisikligi yapma hakkını müsteriye bildirmeksizin gerçeklestirme durumunu saklı tutar.

11. Arıza Durumları

11.1: Sunucular elektronik olarak çalısan cihazlar oldugundan dolayı gerekli ve optimal sartlar ne kadar saglanırsa da arıza yapma riskleri bulunmaktadır. Arızalanan sunucuların yedek parça temini verimerkezi tarafından yapılmaktadır.

11.2: Sunucu da çıkan arızalı parçaları ve yedek parçaları temin süresinden dogacak zararlardan firmamız sorumlu degildir. Hizmet alan şahıs bu süre zarfında firmadan hiçbir hak talep edemez. Yeni parçanın ve arızalı parçanın kendisine temin edilene kadar beklemek zorundadır.

11.3: Raid konfigurasyonundan kaynaklı hatalardan kurtarılamaz veri konumuna düsen diskler için kurtarma islem yapılamamaktadır. Bu durumda raid yeniden kurularak yedekleriniz varsa yedekleriniz yüklenir. Raid konfigurasyonu ve yazılımsal hatalardan firmamız sorumlu degildir.

11.4: Sunucu hizmetleriyle verilen managed hizmetlerde yapılan hatalarda firmamız yasadıgınız veri kaybı veya yasadıgınız zararlanda mesuliyet kabul etmemektedir.

11.5: Sunucu hizmetlerinde yapılacak verimerkezi veya IP değişikliklerinde sunucuların kapalı duruma gelmesinden firmamız sorumlu tutulamaz. Taşımalarda cihazların aktif hale gelme süresi en az 2, en fazla 5 iş günüdür.

12. Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri

12.1: İs bu sözlesme bununla birlikte 16 madde ve alt baslıklardan ibaret olup, taraflarca okunup anlasılarak imza altına alınmıstır. (İmza altına alınma. Siparisin internet ortamında MinecraftAFKBot'a gönderilmesi ile gerçeklesmis kabul edilir). MinecraftAFKBot gerek gördügü takdirde yeni maddeler ve/veya alt baslıklar ekleyebilir, çıkartabilir ya da maddeler üzerinde degisiklik yapabilir. Müsteri bu degisiklikleri önceden kabul ettigini beyan ve taahhüt eder.

12.2: Yıllık hizmet alan müşterilerimizin Yıl içerisinde ki enflasyon oranındaki değişiklikler nedeniyle ek fatura çıkartılabilmektedir.

12.3: İs bu sözlesmenin uygulanması sırasında dogacak her türlü uyusmazlıkların Çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

13. Minecraft AFK&BOT Hizmetleri

13.1 Minecraft AFK&BOT Hizmetlerinde verilen sunucu özellikleri ortalamaya yeterli olacak şekilde MinecraftAFKBot'un kendi kararınca verilmiş özelliklerdir, yetersiz kalması vb. durumlarda MinecraftAFKBot'un insiyatifine bağlı olarak ek ücret karşılığında sunucu özelliklerinde yükseltim sağlanabilir.

13.2 Minecraft AFK&BOT Hizmetlerinde bağlanılacak sunucu tarafından yapılan ip yasaklama/limitleme vb. durumlarda MinecraftAFKBot sorumluluk almayıp ip adresi değişikliği vb. çözümlerde MinecraftAFKBot'un insiyatifine bağlı olarak müşteriye ek ücret yansıtabilmektedir.

13.3 Minecraft AFK&BOT Hizmetlerinde sadece kullanım için gerekli koşullar ve teknik destek sağlanıyor sonradan alınan hiçbir hatada MinecraftAFKBot destek sağlama zorunluluğunda değildir.

13.4 Minecraft AFK&BOT müşterilerininin hizmetlerinde dilediği şekilde düzenleme sağlayıp, düzenleme öncesi halini sağlama zorunluluğu bulunmamaktadır.

13.5 Minecraft AFK&BOT müşterilerininin hizmetleri bir hata/hatalardan dolayı herhangi bir şekilde fazla kullanım yaptığı tespit edildiği takdirde herhangi bir bilgilendirme yapmadan her türlü müdahaleyi etme hakkına sahiptir.

Son Düzenleme Tarihi: 23.05.2023

10.3 maddesi düzenlenmiştir.